Basketball Stars

Ücretsiz Spor Oyunları
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 112 MB
  • Version 1.7.0
  • Dil Türkçe
  • Firma Miniclip.com
Top sür,şut at,sayı yap ve kazan.Topu eline al ve rakiplerini bir bir alt et.

 Basketball Stars eğer mobil cihazlarınız üzerinde keyifli bir şekilde vakit geçirmek isterseniz hoşlanabileceğiniz bir basketbol oyunu.

 Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan Basketball Stars'da bağımlılık yapıcı bir basketbol tecrübesi bizi bekliyor. Oyunun ana mantığı çok oyunculu şut atma yarışmaları üzerine kurulu. Oyuncular Basketball Stars'ı oynamaya başladıklarından itibaren diğer oyuncularla eşleşerek zorlu şut atma yarışmalarına katılıyorlar ve rakiplerini belirlenen zaman içerisinde en çok sayıyı yaparak yenmeye çalışıyorlar. Oyun içerisindeki yarışmalar bahisler şeklinde gerçekleşmekte. Her oyuncu oyuna başlarken bir miktar para ortaya koyuyor ve yarışmayı kazanırsa bütün parayı topluyor.

 Basketball Stars'ın grafikleri bir hayli başarılı. Oyun içinde ilerledikçe seviye atlayabiliyor, yeni basketbol toplarının, kıyafetlerin ve ekipmanların kilidini açabiliyorsunuz. Ayrıca kahramanınızın görünümünü de değiştirebilmeniz mümkün. 

 Basketball Stars'da farklı basketbol sahalarında rakiplerinizle karşılaşıyorsunuz. Kimi zaman arka sokaklarda yarışmalara katılırken kimi zaman da sahillerde bu heyecanı yaşıyorsunuz.

Basketball Stars indir